Dane kontaktowe

JM Serwis
Marek Lisiński
Al Jerozolimskie 151

Warszawa

serwisokien@serwis-okien-warszawa.com

+ 48 512 054 916

 

Wymiana uszczelek okiennych i drzwiowych

 

Wymiana uszczelek okiennych i drzwiowych jest jedną z wielu kompleksowych usług świadczonych przez nasz serwis. W nowych oknach są instalowane dwa typy uszczelek:

  • przylgowe (oporowe)
  • przyszybowe.

Oba rodzaje uszczelek mają za zadanie uszczelnianie oraz ochronę okna przed dostaniem się do niego uciążliwych czynników, takich jak kurz, wiatr, woda czy hałas. Odpowiednie uszczelki, bez względu na materiał, z którego są wykonane powinny być charakteryzować się wysokim poziomem plastyczności, pozwalającym na natychmiastowy powrót do pierwotnego kształtu po każdym odkształceniu, a także odpornością na działanie negatywnych czynników atmosferycznych.

 

Uszczelki podobnie jak pozostałe części składowe okna sukcesywnie tracą posiadane właściwości. Postępującą degradację uszczelek skutecznie spowalnia systematyczna konserwacja oraz pielęgnacja okien. W sytuacji, gdy uszczelki utracą jednak swoją elastyczność należy dokonać ich wymiany. Nasz serwis oferuje klientom kompleksową oraz rzetelną usługę wymiany uszczelek okiennych oraz drzwiowych. W wyniku wymiany uszczelek na nowe okna oraz drzwi staną się znów szczelne. Gwarantujemy pełną satysfakcję oraz atrakcyjne ceny naszych usług.